شماره‌های تماس:

درباره اسپاد فولاد

شرکت اسپاد فولاد آسیا (سهامی خاص) با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه و دانش بروز مدیریتی موسسان خود، در زمینه تامین، خرید و فروش مواد اولیه و محصولات فولادی فعالیت می‌کند.

اسپاد فولاد با بکارگیری کارشناسان متخصص و با تجربه صنعت فولاد، تاکنون در تامین مواد اولیه بیش از نیمی از کارخانه‌های ذوب و نورد سراسر کشور سهیم بوده و توانسته نقشی کوچک اما تاثیرگذار در گردش چرخ صنعت بزرگ فولاد ایران ایفا کند.

این شرکت با توسعه فعالیت‌های خود در حوزه محصولات فولادی، با تامین آهن آلات مورد نیاز پروژه‌های بزرگ ساختمانی و کارخانه‌های صنعتی، جایگاه مناسبی در میان معتبرترین و خوشنام‌ترین شرکت‌های بازرگانی این حوزه پیدا کرده است.

شعار اسپاد فولاد​

اسپاد فولاد با شعار “به ثانیه‌های شما وفاداریم” همواره بر ارزشمند شمردن زمان مشتریان خود تاکید داشته و با تکیه بر شفافیت و تعهد متقابل، در راستای تسهیل و تسریع تامین کالا، مشغول به فعالیت است.

دانش، زمینه‌ساز رشد و توسعه​

توجه به شفافیت داده‌ها و نیز ایجاد جریان اطلاعاتی مبتنی بر دانش، همواره از اصول اسپاد فولاد بوده و در طی سالیان گذشته نیز با سرمایه‌گذاری در حوزه اطلاع‌رسانی شفاف روزانه از قیمت‌های محصولات فولادی، ارائه اخبار و مقالات مفید و بروز بازار و صنعت فولاد در وبسایت، شبکه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌های خود، همواره در عرصه تولید محتوا و ارایه آن به صنعتگران و علاقه‌مندان این حوزه پیشرو و صاحب سبک بوده است.

عضویت‌ها و گواهی‌ها​

  • ISO 9001:2015 (استاندارد مدیریت کیفیت)
  • ISO 10668:2010 (استاندارد ارزش‌گذاری برند)
  • پروانه کسب اتحادیه آهن و فولاد تهران
  • عضویت انجمن آهن و فولاد ایران
  • عضویت انجمن تولید کنندگان فولاد
  • عضویت اتاق بازرگانی تهران