نتیجه معاملات شمش فولادی در بورس کالا (اکثر معاملات روی قیمت پایه بسته شد)


امروز از ۹۰،۸۵۰ تن محصول فولادی در نظر گرفته شده برای عرضه، ۸۹،۹۵۰ تن روی تابلو باقی ماند و دیگر عرضه‌ها به دلیل نداشتن تقاضا در زمان پیش‌گشایش معاملات از روی تابلو حذف شدند.

با اینکه، به منظور رقابت بالا برای تقاضای شمش بلوم حداکثر سقف خرید تعیین شده بود، این محصول ۱۶۷،۶۰۰ تن تقاضا داشت و قیمت آن با رقابت ۰٫۹ درصدی، به ۱۳۱،۷۵۰ ریال (۱۴۳,۶۰۷ ریال با احتساب ارزش افزوده) رسید.
امروز اکثر معاملات شمش روی قیمت پایه بسته شدند، اما بالاترین رقابت مربوط به شمش عرضه شده توسط فولاد ارفع بود که قیمت آن با رقابت ۳٫۱۷ درصد به ۱۳۴،۶۷۸ ریال (۱۴۶،۷۹۹ با احتساب ارزش افزوده) رسید.

ورق رنگی نیز با تقاضای ۳۰۰ تنی روبه‌رو شد و معاملات این محصول با قیمت پایه بسته شد.

قیمت ورق قلع‌اندود با داشتن تقاضای ۱۰۰ تنی، رقابتی نداشت و با قیمت پایه یعنی ۳۴۴،۵۰۹ ریال (۳۷۵,۵۱۴ ریال با احتساب ارزش افزوده) فروخته شد. ورق گرم B هم ۱،۱۵۰ تن تقاضا داشت که در نهایت، قیمت آن با رقابت ۰٫۰۲ درصدی به ۱۶۳،۵۰۱ ریال (۱۷۸,۲۱۶ ریال با احتساب ارزش افزوده) رسید.

گفتنی است قرار بود ۱۰ هزار تن تختال C در تالار حراج باز بورس کالا مورد معامله قرار گیرد، اما این محصول در پیش‌گشایش معاملات هیچ تقاضایی نداشت و به این ترتیب قبل از آغاز معاملات از روی تابلو حذف شد.

کاهش تقاضا در دو هفته اخیر باعث شده است که اکثر محصولات در بورس کالا یا با قیمت پایه معامله شوند و یا از روی تابلو حذف شوند. البته، هفته گذشته هم این محصول تقاضای کمی داشت و با قیمت پایه معامله شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جهت مشاوره بامادرارتباط باشید